1 września 2022

Wyniki finansowe Kredyt Inkaso Q1 2022/2023 – czat dla inwestorów

Zapraszamy na czat inwestorski, podczas którego zarząd Kredyt Inkaso SA zaprezentuje wyniki finansowe spółki za pierwszy kwartał roku obrotowego 2022/23.

W spotkaniu wezmą udział:
Maciej Szymański – Prezes Zarządu
Barbara Rudziks – Wiceprezes Zarządu
Iwona Słomska – Wiceprezes Zarządu
Mateusz Boguta – Deputy CFO

Czat odbędzie się 2 września (piątek) o godz. 11:00. Link do spotkania znajduje się tutaj.

Kontakt dla mediów:

mail: press@kredytinkaso.pl
tel.: +48 602 500 894

O Kredyt Inkaso

Spółka Kredyt Inkaso powstała w roku 2001 jako pionier na polskim rynku zarządzania wierzytelnościami. Od tego czasu stale wspiera firmy i przedsiębiorców w procesie odzyskiwania należności, współpracując z bankami, pożyczkodawcami, ubezpieczycielami i innymi podmiotami z rynku konsumenckiego. Kredyt Inkaso oferuje szeroki wachlarz usług: od monitoringu płatności, przez windykację polubowną, aż po procesy sądowe i egzekucyjne.

Kredyt Inkaso od 2007 roku jest obecne na Giełdzie Papierów Wartościowych, a w 2018 roku przeprowadziło pierwszą publiczną emisję obligacji. W swojej działalności spółka kieruje się zasadą, że proces odzyskiwania należności powinien być możliwie łatwy, inteligentny, ale przede wszystkim etyczny – co potwierdzają Certyfikaty Audytu Etycznego nadawane corocznie przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Spółka zwraca także uwagę na zagadnienia związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu i dlatego angażuje się m.in. w przedsięwzięcia edukacyjne czy prospołeczne.